Terapia mentalno – energetyczna

Badam człowieka od 20 lat, wiem doskonale, że czasami sama rozmowa może nie wystarczyć, ponieważ jest blok na poziomie energii wewnętrznej. Wówczas korzystając z wieloletniej praktyki w pracy z człowiekiem, poprzez moje zdolności widzenia, posługiwaniu się energią i radiestezją, możemy wejść dużo głębiej w przyczyny.
Ta opcja trwa dłużej niż sama rozmowa, bowiem tutaj wchodzi jeszcze moja praca (nawet zdalna – to nie stanowi dla mnie problemu).

Punkt Zero

Relacje z ludźmi

Dlaczego relacje z ludźmi uskrzydlają i spychają w przepaść. Jak przepracować schematy rodzinne, partnerskie, czysto ludzkie i biznesowe.

Budowanie swojego świata

Każdego dnia masz możliwość budowania świata raz jeszcze, możesz to robić bezwiednie, chaotycznie, lub poznać sztukę tworzenia i tym razem zbudować coś na silnych fundamentach.

Poszukiwanie tożsamości

Kim jestem i gdzie zmierzam, to pytanie zadaje sobie ludzkość od bardzo dawna. Ja nie powiem Ci kim jesteś lecz nauczę Cię rozpoznawać własną tożsamość.

Przygnębienie i smutek

Umysł lubi wszelkie stany emocjonalne, a w szczególności te depresyjne. Masz możliwość poznania ich mechanizmów i wyjście poza schemat cierpienia.

Przemijanie

Boimy się utracić, śmierci, rozstania, przechodzimy traumy i rozrywający ból. Tutaj nie odnajdziesz panaceum, lecz z pewnością będziesz mieć możliwość udania się w kierunku gojenia ran.

Czas

Poznając działanie czasu, możesz stać się jego zegarmistrzem i zakończyć walkę z własnym losem oraz życiem.

Szukanie wartości

Gdzie jest wartość człowieka, jaki ma wymiar, czy trzeba gdzieś daleko szukać. Jak odbudować własne poczucie siły, co należy zrobić, aby emocje nie zjadały mnie. Możesz w Punkcie Zero osiągnąć stan w którym wichury świata nie będą Twych fundamentów wyniszczać i zaczniesz odbudowywać siebie na solidnych podstawach.

Odkrywanie mocy

Moc człowieka jest związana z jego myślą, słowem, czynem i uczuciem. Odkrycie tego w sobie uruchamia Kreacje, która jest w każdym z nas, lecz mało kto z niej korzysta.

Ścieżka oświecenia

Oświecenie jest ściśle związane z umysłem i jego stanem, droga zaś do niego jest ściśle wytyczona. Poznając tą ścieżkę, możesz zrozumieć z czym się zmagasz i dlaczego ona ma taki wymiar u Ciebie.

Umysł

Dlaczego w ten sposób myślę, które myśli prowadzą mnie do takiego efektu a nie innego, jak zmienić dany element. Umysł cały czas buduje rzeczywistość i ją niszczy, wbrew pozorom w nieodpowiedzialnych rękach staje się mieczem obosiecznym. Zapanowanie nad nim jest celem, lecz można to zrobić tylko poznając jego mechanizm działania.

Inne

Tematów, które możemy poruszyć jest znacznie więcej niż tutaj są wypisane. To tylko szablon, taka możliwość dla inspiracji, tak na prawdę tylko musisz dokonać wyboru i pozwolić sobie na poznanie odpowiedzi.