Terapia mentalna

Czasami są momenty w naszym życiu, że tracimy balans, czujemy się zagubieni i poszukujemy odpowiedzi. Masz możliwość wraz ze mną przejść ten trudny moment.

Jeśli tylko się zdecydujesz, będę miał dla Ciebie czas, aby odpowiedzieć na wszelkie możliwe pytania, dlatego już teraz weź kartkę, długopis i spisz je wszystkie. Możemy rozmawiać na każdy temat, który jest dla Ciebie problematyczny i go rozwiązać. Pytania czasami się zapętlają, niewiadome dręczą, a to powoduje, że tracisz swój drogocenny czas na powrót do balansu – Punktu Zero, a odpowiedzi nadal brak.

Zaufaj sobie, możliwe, że trafiając tutaj, dokonałeś/aś wyboru, aby właśnie w tym miejscu odnaleźć odpowiedź.

Punkt Zero

Relacje z ludźmi

Dlaczego relacje z ludźmi uskrzydlają i spychają w przepaść. Jak przepracować schematy rodzinne, partnerskie, czysto ludzkie i biznesowe.

Budowanie swojego świata

Każdego dnia masz możliwość budowania świata raz jeszcze, możesz to robić bezwiednie, chaotycznie, lub poznać sztukę tworzenia i tym razem zbudować coś na silnych fundamentach.

Poszukiwanie tożsamości

Kim jestem i gdzie zmierzam, to pytanie zadaje sobie ludzkość od bardzo dawna. Ja nie powiem Ci kim jesteś lecz nauczę Cię rozpoznawać własną tożsamość.

Przygnębienie i smutek

Umysł lubi wszelkie stany emocjonalne, a w szczególności te depresyjne. Masz możliwość poznania ich mechanizmów i wyjście poza schemat cierpienia.

Szukanie wartości

Gdzie jest wartość człowieka, jaki ma wymiar, czy trzeba gdzieś daleko szukać. Jak odbudować własne poczucie siły, co należy zrobić, aby emocje nie zjadały mnie. Możesz w Punkcie Zero osiągnąć stan w którym wichury świata nie będą Twych fundamentów wyniszczać i zaczniesz odbudowywać siebie na solidnych podstawach.

Odkrywanie mocy

Moc człowieka jest związana z jego myślą, słowem, czynem i uczuciem. Odkrycie tego w sobie uruchamia Kreacje, która jest w każdym z nas, lecz mało kto z niej korzysta.

Ścieżka oświecenia

Oświecenie jest ściśle związane z umysłem i jego stanem, droga zaś do niego jest ściśle wytyczona. Poznając tą ścieżkę, możesz zrozumieć z czym się zmagasz i dlaczego ona ma taki wymiar u Ciebie.

Inne

Tematów, które możemy poruszyć jest znacznie więcej niż tutaj są wypisane. To tylko szablon, taka możliwość dla inspiracji, tak na prawdę tylko musisz dokonać wyboru i pozwolić sobie na poznanie odpowiedzi.