Hipnoterapia

Hipnoterapia jest narzędziem do odbudowania mostu między światem świadomym, podświadomym i nieświadomym. Mało kto wie, iż widzimy w codzienności tylko zaledwie kilka procent rzeczywistości, cała zaś reszta odbywa się w dwóch pozostałych miejscach. Dlatego właśnie nie odnajdujemy czasami odpowiedzi, dlaczego tak się u mnie dzieje i co jest powodem, ponieważ jest to niewidoczne z punktu codzienności.

Możesz się nauczyć patrzeć wewnętrznym okiem na świat, wówczas życie ofiaruje Ci znacznie więcej niż tylko wyuczony schemat, będzie możliwość modelowania i zmiany.

Oczywiście nie oszukujmy się, nie wszystko działa na wszystkich, czasami można zderzyć się z niepowodzeniem hipnoterapii, wówczas to zalecam na rozmowę ze mną, lub pracę energetyczną. To nie jest tak, że nie jesteś zdolny/a do takiej pracy, może się okazać, że część Twoich zmysłów jest głęboko uśpionych, dlatego należy powoli je pobudzać, aż do pełnego rozkwitu.

Bądź Architektem własnej przestrzeni.

Punkt Zero

Stres

Stres jest jednym z najpoważniejszych czynników destrukcyjnych dla naszego zdrowia. To właśnie on, powoduje najwięcej chorób XXI wieku, szczególnie wśród osób goniących za cywilizacją. Jednak jest również jaak cichy zabójca dla relacji partnerskich, przyjaźni, niszczącym fundamenty biznesu.
Często pokłosiem jego jest zawał, wylew, rozstania, kłótnie, rozchwianie mentalne i depresja.
Poprzez hipnoterapie jesteś w stanie wyciszyć jego potencjały, powoli uzdrawiać jego przyczynę i wrócić do zdrowia.

Nałogi i nawyki

Umysł działa na zasadzie pamięci i schematów, jeśli się w czymś rozkocha, wówczas jest mu bardzo ciężko odpuścić. Trudno uwierzyć, lecz właśnie on lubuje się we wszystkich nałogach, ponieważ przywiązanie nawet za cenę bólu jest dlaniego ważniejszy niż uzdrowienie.
Należy więc podejść do niego tylnymi drzwiami i pozamieniać jego schemat myślenia. Oczywiście to Ty decydujesz jakie uwarunkowania pozmieniamy, jeśli tylko po rozmowie ze mną wspólnie uznamy, że to ma sens i będzie miało jakość w dalszym życiu.

Zdrowie

Zdrowie nasze jest uwarunkowane wieloma czynnikami, oczywiście codzienne dbanie tutaj jest bezcenne, jednak czasami jest coś dużo głębiej.
Są momenty w naszym życiu, że dopada nas nieoczekiwana choroba, która ma podłoże w podświadomości. To właśnie tam jest bardzo duża część naszego życia, mało kiedy sobie zdajemy z tego sprawę, ponieważ jest niewidoczna dla oczu w codzienności.
Podświadomość torpeduje nas codziennie wytycznymi, jeśli jest tam bałagan, może okazać się, że to właśnie ona jest prekursorem do powstania patologii w organiźmie. Warto wówczas zanurzyć się w niej i zbadać ile jej elementów sprawia dany stan i zmienić w niej układ – potencjałów.

Energia seksualna

Energia seksualna jest jednym z najważniejszych czynników życia, ponieważ dzięki niej właśnie dochodzi do nowych wizji życia.
W XXI wieku nauczyliśmy się, że energia ta służyć ma w większości do współżycia i satysfakcji z kontaktu z drugą osobą. Nic bardziej mylnego, ponieważ sex z partnerem wykorzystuje tylko jej namiastkę. Energia seksualna jest czymś dużo większym, bowiem dobrze ustawiona ma wspierać człowieka w jego umyśle i to właśnie tam ma dochodzić do wspaniałego orgazmu.
Za bardzo skupiliśmy się na genitaliach, zbyt mało wiemy o umyśle, dlatego czasami dochodzi do patologii energetycznej i zaburzeń erekcji lub zbyt dużego potencjału w lędźwiach.
Poprzez hipnoterapię, możesz umysł stopniowo i całe ciało ukierunkować na powrót właściwej ścieżki, oczywiście nie jest to na klaśnięcie dłońmi, ponieważ jej siła jest ogromna, więc pracy czasami jest dużo więcej niż przy innych energiach.

Ciało

Wszyscy chcemy jakoś wyglądać i przypodobać się sobie, ale w szczególności drugiej osobie. Czy jednak to powinniśmy robić kosztem siebie? Wstyd, brak śmiałości, brak konsekwencji i wiele innych odczuć blokuje nas przed zmianą. Czasami jedno zdanie w dzieciństwie kształtuje nasz wygląd, gdzie ktoś się z nas nabijał lub szydził. Później uciekamy przed sobą, nie akceptujemy siebie, a to właśnie dopiero wówczas może dojść do wyczekiwanej zmiany.
Czasami możesz robić tak dużo, iż inni dawno by odpadli, ale rezultatów nie widać. Czasami to właśnie podświadomość jest miejscem gdzie odnalezione zostaną odpowiedzi, „dlaczego tak wyglądam?”. Możesz zwlekać całe życie, a możesz również wejść w nie bez lęku i z dobrym nastrojem.

Rozwój osobisty

HA! Każdy chce więcej i dojść jak najdalej, jednak to nie tylko to co chcemy jest możliwe do osiągnięcia, lecz również to co możemy będąc uwarunkowane od podświadomej i nieświadomej naszej części.
Ile to razy byliśmy już o krok, a nadal wydawało się to nie do złapania, ponieważ jakaś część nas nie chce byśmy osiągnęli nasz wewnętrzny sukces. Są w nas elementy, który tworzą naszą mentalną rzeczywistość, a większość z nich jest ukrytych właśnie w podświadomym i nieświadomym świecie. Więc nie masz co się obwiniać, lecz zacząć możesz korzystać z całego pakietu samego siebie. Wszystko należy powoli budować, ponieważ tylko solidne fundamenty dają należyty efekt.

Regresja

Bardzo często słyszę od ludzi, iż chcą się dowiedzieć co robili w przeszłych wcieleniach, lub kim byli. Odpowiadam im wówczas, aby sami się zanurzyli w ten piękny świat i odnaleźli odpowiedź.
Czasami są drzwi tak zamknięte, że trudno nam cokowielk zobaczyć nawet przez dziurkę od klucza. Wówczas przychodzi moja metoda, gdzie powoli jak cebulę rozwijamy w człowieku pomost do podświadomości i odbudowujemy jej strukturę. Cywilizacja niszczy te mosty, jako zbędne lub kompletnie niepotrzebne w wydajności pracy systemowej. Powoli rodzą się trendy gdzie te rozpatrywanie się ponownie odradza, lecz nadal jest to w powijakach. Mamy tęsknoty za wielkimi sprawami, czujemy że jesteśmy stworzeni do wielkich rzeczy, lecz upatrujemy to w przeszłości duszy, a powinniśmy wpierw przejżeć drzewo rodowe. To właśnie umysł jako pierwszy się kopiuje z matki i ojca, to właśnie od nich masz pierwsze pole informacyjne. Na bazie jego struktury budujesz własny dom, czasami jednak nam się to nie podoba co widzimy i tutaj właśnie ponownie przychodzi hipnoterapia, aby przemodelować całość i zbudować coś własnego.