Praca ze mną

Rozumiejąc Twoje potrzeby, wyciągam do Ciebie dłoń

… dając Ci możliwości na odnalezienie balansu.

Punkt Zero

Spotkanie indywidualne

Punkt Zero

Hipnoterapia

Hipnoterapia jest pracą w podświadomym Twoim świecie, wszystko co tam się znajduje, codziennie ma przełożenie na wszystko co się dzieje każdego dnia. Zrób tam porządek, a będziesz mieć dużo łatwiejszą drogę do zmian, których tak pragniesz.

Punkt Zero

Książka

Książka jest napisana specjalnie dla Ciebie, za każdym razem, gdy będziesz do niej wracać odkryjesz swoje życie na nowo. Ćwiczenie i mechanizmy umysłu i ducha, cóż więcej możesz potrzebować do zrozumienia i zmiany tego co potrzebujesz.

terapia mentalno energetyczna

Praca
mentalno - energetyczna

Badam człowieka od 20 lat, wiem doskonale, że czasami sama rozmowa może nie wystarczyć, ponieważ jest blok na poziomie energii wewnętrznej. Wówczas korzystając z wieloletniej praktyki w pracy z człowiekiem, poprzez moje zdolności widzenia, posługiwaniu się energią i radiestezją, możemy wejść dużo głębiej w przyczyny.

Kursy

Podczas tego spotkania, a właściwie kilku dni, które stworzą jeden obraz, odnajdziemy drogę do wewnętrznego świata. Poukładamy puzzle mentalne, uruchomimy życiodajną energię, przywrócimy moc twórczą. To nie jest prawdą, że nic nie znaczysz w świecie gigantów, pokażę Ci, że jesteś tutaj najważniejszym ogniwem spajającym świat i bez Twojej mocy, choćby nieświadomej, wszystko zniknie.