Depresja.

Jak sobie radzić z taką sytuacją, kiedy to osoba bliska zaczyna spadać w dół niczym liść z drzewa. Czujesz całkowitą bezradność i choć masz wiele motywacji, to nie jesteś w stanie przejść przez ścianę w umyśle drugiej osoby. Jest to moment, który pozbawia złudzeń i musisz stanąć na szczycie swej wiedzy.

Wpierw należy zrozumieć, iż tylko osoba będąca w tym stanie może uzdrowić siebie, więc nawet nie próbuje ją wyleczyć. Choć mam wiedzę i znam mechanizm, baaa nawet sądzę, iż znam odpowiedź która była powodem do rozpoczęcia depresji, to buzia na kłódkę i nie wyskakuje z ogłaszaniem swej wszechwiedzy. To nie moment i czas na chwalenie się, myślę, że w ogóle nie ma dobrej chwili na czynienie tego, ale umysł czasami ogarnięty egoizmem stara się wyprzedzać swoją wartość.

Zatem co ja mogę uczynić?

• Wpierw doprowadzaj siebie do ciszy, naucz się mechanizmu i korzystaj z narzędzi w każdym momencie. Wszelkie potencjały emocjonalne, które będą w Tobie się kotłować, odczuje osoba w stanie depresyjnym i da pożywienie umysłowi swojemu.

• Pamiętaj, iż jesteś całością, więc to na co patrzysz w tej osobie jest również w Twoim rezonansie. Zatem, gdy ściągniesz mur pomiędzy Wami mentalny, odnajdziesz częstotliwości umysłu tej osoby w sobie, które powodują ten efekt.

• Spisz wszelkie emocjonalne potencjały w zeszycie i poprzez kontemplacje zauważ ich zawartość.

• Teraz należy to wyciszać krok po kroku, pamiętaj by nie wchodzić w przestrzeń tej osoby, lecz widząc ją w sobie, możesz z zasady fraktala zacząć czynić uzdrowienie.

• Poprzez koncentracje wyobrażaj sobie amplitudy i obniżaj jej zawartość w sobie, najlepiej to czyń w pokoju całkowicie zaciemnionym, bowiem wówczas Twoja szyszynka jest otwarta.

• Pamiętaj, iż pomaganie tej osobie na tym etapie z poziomu Egoizmu, może doprowadzić do całkowitego braku reakcji ze strony osoby Ci bliskiej. Altruizm jest lekiem, bowiem nic poza Tobą nie istnieje i jesteś bez murów wobec potrzebującej części. Wówczas energia jest jak rzeka lub wiatr, która przemierza i nie współgra z murami Twoich potrzeb.

• Jeśli chcesz się wykrzyczeć ze zmęczenia, to zrób to świadomie i doprowadź siebie do ponownej ciszy.

• Spójrz na jedzenie w lodówce i spiżarni, pamiętaj, iż mistycyzm zawiera się również w pokarmie tak słów jak i zmaterializowanych pokarmów. Zadecyduj, gdyż możliwe, że dana osoba poprzez jedzenie wykańcza swój organizm.

• Możesz zrobić kompleks badań, lecz pamiętaj, iż wszystko jest jak rzeka i to co dziś jest rzeczywistością, jutro może się okazać tylko snem. Jesteśmy w stanie wszystko zmienić i nie ma przeszkód, które wynikiem są potrzeby i strachu. Dlatego jeśli nie jesteś gotowy odczytać badań ze strachu, nie czyń tego i poczekaj na odpowiedni moment. Ważne jest by myśl z wyników nie sprawiła w Tobie skamieniałej emocji.

• Rozmawiaj ze spokojem i miłością, wszystkie Twoje potrzeby, podniecenie i strach, będzie bardzo widoczny, bowiem umysł na bazie rezonansu i jednoczenia się z falami tego drugiego, będzie żywił swój własny stan.

• Nie bój się, ponieważ wiedz, iż DEPRESJA jest stanem uzdrowienia, ktoś nie mógł sobie poradzić ze zmianami, bowiem były zbyt gwałtowne lub niestabilne wedle jego spojrzenia. Jednak dusza wie, iż musi dojść do scalenia w umyśle jakiejś wielowymiarowej części i pozostawienia częstotliwości emocjonalnej z nim zawartej (zakotwiczonej). Bóg wewnętrzny jest ciszą, jego rdzeń przyciąga 24h/dobą wszelkie patologie zrodzone w umyśle, aby właśnie ktoś nie zwariował (nie odleciał). Dlatego depresja powstaje na skutek obniżania się wewnętrznych potencjałów, które wynikają z ważności i podniecenia oraz strachu. Dlatego podchodź do tematu jak do uzdrowienia, nie patrz na to jak na „chorobę”.

• To co jest jeszcze ważne, to fakt, iż ten kto chce uwolnić siebie ze schematów zewnętrznych, często może się zderzyć z depresją.

• Pamiętaj, jest wiele dróg, dlatego nie zamykaj stanu przed całością i proś o pomoc. Jesteś wszystkim, więc nie koncentruj się na wstydzie i strachu, to właśnie powoduje większy podział i problem z uzdrowieniem.

Zapraszam również serdecznie nie hipnoterapie, która w moich dłoniach daje świetne rezultaty 🙂

To tylko niektóre z możliwych wskazówek, więcej z pewnością zainteresowany odnajdzie u mnie w książkach lub własnej mądrości. Uciekanie od zagadnienia nic nie da, to co się wydarzyło już jest w Twoim polu, bądź ciszą wówczas nie będzie podziału i gama możliwości będzie większa. Wystraszysz się i gardło się zacieśni i nie będzie przepływu, sprawa się udusi.

Pozdrawiam G.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *