Wyuczone myśli.

Jesteśmy społeczeństwem wyuczonego myślenia, sposobu mówienia, zręczności zachowania i biegania po trupach. Abyś mógł świętować, zabito miliony zwierząt, rzeź była tak wielka, iż potok krwi zasilił na lata ponownie ziemie. Myślisz, że ziemia ma jedno słońce?, ależ nie… ma ich dwa. Przecież chodzisz do kościoła, który ma wszędzie namalowane słońce drugie i łono jego. Ideologia poszła daleko, nikt nie wie jak z tego wyjść, wszyscy chcą się dowiedzieć ale w kompromisie swej pokręconej myśli EGOISTYCZNEJ.

Chcę wiedzieć ALEE…..

Nie chcesz wiedzieć, chcesz tylko uwarunkować swą poprzednią myśl, lub chwalić się nową – posiadać wiedzę, jednak to tylko wzrost będzie inteligencji, czyli wykutej na pamięć informacji.

Jajko jest symbolem łona, matka boska to łono, Jezus jest ideą drogi mistyka (w każdym człowieku) lecz również symbolem tego co noszone jest w łonie, aureola to są pierścienie saturna oraz wielka siła szyszynki.

Wyspowiadać się Kronosowi, który pożera swoje dzieci, zasila swą siłę w Twoim cierpieniu, iść poświęcić jedzenie u obcego boga, które od zawsze było już święte. Namaścić się opłatkiem, zjeść obce ciało, ponownie zasilić Kronosa.

Najciemniej jest pod latarnią, największa sztuczką diabła – szatana jest to, aby ludzie myśleli, iż on nie istnieje. Pierwsze słońce jak widać ma się lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Wprawdzie zaczynają się robić wyłomy w Logice, lecz to dużo za mało, aby powiedzieć, że cokolwiek się zmienia.

Cała historia jest do góry nogami i w lustrze odbita, abyś nigdy nie przypuszczał, iż dzieje się ona w Tobie. Tutaj największą zagwostką jest przekazanie wartości zdania.

W Tobie W Tobie W Tobie W Tobie

Powtarzaj sobie to milion razy, ponieważ, ta historia ma się dosłownie w tobie, nie ma tu absolutnie jakiejkolwiek przenośni.

Demony są Tobą. Jezus jest Tobą. Matka boska jest Tobą. Jajko jest Tobą. Diabeł jest Tobą. Piekło i raj jest Tobą. Logika i myśl jest TOBĄ!!!

ODPOWIEDZIALNOŚCI nie chcesz powziąć, dlatego jest tak jak jest na kulce zwanej ziemią. Przekazując dzieciom tą wypraną z logiki i pozbawioną wartości schematyczną zabawę w ogłupianie, sprawiasz największy ból istnienia SOBIE!!!! Dlatego potem nigdy się nie dziw, że dotyka Ciebie jakikolwiek ból, tęsknota, smutek, depresja itd….. Uległeś własnemu czarowi opętania EGOIZMU.

Atom jest Tobą. Komórka jest Tobą. Organy są Tobą. Ciało jest Tobą. Ziemia jest Tobą. Planeta jest Tobą. Układ słoneczny jest Tobą. Galaktyka jest Tobą. Kosmos jest TOBĄ!!!

Dlatego jak mówisz o interwencji z zewnątrz, jest to czysty fałsz, ponieważ nie ma takiej krainy co była by poza TOBĄ!Jeśli się zadzieje i zrodzi poza Tobą jakaś forma, będzie to oznaczać, że dokonane zostało wcześniej wyparcie w Tobie samego siebie i poprzez podświadomość chce to powrócić, pod postacią DEMONICZNEGO CIENIA. Strach jest więc kolejną iluzją, ponieważ boisz się jedynie samego siebie i na podstawie tego zagadnienia i obracaniem jego wartości trzymany jesteś w szachu.

UMYSŁ niższy w Twoim mózgu jest narządem produkującym STRACH! Pamiętaj, iż Ty nie jesteś strachem, to maska w którą wierzysz tak samo jak w To, że jesteś osobowością JAN KOWALSKI pracownik poczty, choć jest to tylko fasada ucieczki Twojej przed życiem.

Jeśli jesteś zatem kosmosem i wszelkim dziełem, wówczas patrząc w lustro nie widzisz odbicia swego, a jak zejdziesz poniżej wartościom atomowym to zobaczysz, że jest tam taka sama wartość PUSTKI.

Jedyną zatem wartością stałą jest PUSTKA, która jest całością, lub całość w której jest pustka.

Na początku była ciemność – PUSTKA. Czyli DUSZA, a z niej zrodzona została zawartość.

Ulegliśmy zapomnieniu własnemu, cierpienie jest tak wielkie i przerażające, że umysł i dusza nawet o nim chce zapomnieć, a z bólu tego zrodziliśmy bogów, kosmitów, diabły, demony, szatany, polityków, religie, wojsko, policje, prawo, celebracje i składanie ofiar.

Tutaj się kłania : perspektywa widzenia, fraktal, ważność, wahadła, sposób myślenia, mówienia, czynienia, kreacja, rozważania, umiejętność poruszania itd….

Logika istnienia i Punkt Zero wychodzi na przeciw zapomnieniu, ponieważ nastał mój czas – Twój we mnie czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *