Wizja przyszłości.

Wszystkie moje wizje dotychczas się sprawdziły, czy je chciałem widzieć?, uważam, że nie było to moim nastawieniem. Pojawiały się spontanicznie i nadal pojawiają, niczym jasnowidzenie, gdzie potrafię z 99% zgodnością ustalić dalszy bieg wydarzeń. Ludzie czasami obawiają się tego co wiem i potrafię, czasami nie doceniają możliwości, a nader często z zawiścią zazdrości patrzą. Nikt z nich nie zgłosi się o wiedzę, każdy z nich cicho siedzi, chcąc ukroić kawałek tortu, gdy zacznę nagrywać – pisać. Osobiście uważam takie zachowanie za… Pytanie, czy jest to trudne do wykształcenia?

Otóż moim skromnym zdaniem jest to bardzo trudne, ponieważ w obecnych czasach jest tak wielu oświeconych, którzy mówią, piszą i czynią bełkot, który jest takim blichtrem, że to co prowadzi do omawianej pozycji jest gównianą opcją bez świecidełek.

Czy z prawdy da się wyżyć? …nie… ten świat nie jest skonstruowany obecnie dla prawdy, nawet jak masz wiedzę, to zmuszony jesteś do kłamania, naginania, koloryzowania. Ludzie nie chcą prawdy, wolą kolorki mistrzów i to nie jest już do zatrzymania, to nie jest również czarnowidztwo, lecz spokojnie przedstawiony fakt. Mając projekt, który tak starannie tworzę od lat i wpakowałem w niego już dziesiątki tysięcy, mam również drugą – trzecią pracę. Wówczas można śmiało powiedzieć, że tak prawda się obroni – wyżywi, ale tylko podczas podania siebie w 100%.

Właściwie o czym ja tu piszę, przecież prawda jest we mnie, a te teksty powinny zostać w mojej głowie, wówczas plan jest prostszy i bardziej skuteczny. Problem pojawia się tylko wówczas kiedy chcesz przekazać to dalej, więc tutaj chyba strzał w stopę.

Ale zaraz zaraz… przecież to jest na tyle proste, ta cała informacja do zrozumienia, że w czym ja widzę problem? Haha ja nie widzę problemu, lecz znam mechanizm, aby coś zrozumieć w pełni, należy co do minuty dać swój czas i porządek, aby móc po danym okresie coś zrozumieć. Pracując, mając rodzinę, dom, kredyt itd., nie jesteś w stanie w ciągu dnia dać sobie tyle czasu, aby ujrzeć mechanizm całości. W puli do zrozumienia danego aspektu jest przykładowo 4000 minut i nie przejdziesz tego wcześniej, wiem doskonale że to tak wygląda, zatem możesz dać tyle dni ile jest tych minut, lub to rozłożyć na raty po 60minut dziennie i wówczas wychodzi to w latach. Zmuszony jesteś kopiować, aby błyszczeć na tle innych głupców oświecenia. Rozumiesz już w czym jest haczyk? Dlatego ponad 20 lat zgłębiania daje wymierne możliwości.

Prowadziłem setki rozmów i doskonale wiem, że właśnie tak działa ten mechanizm.

99.9% tekstów na portalach społecznościowych, książkach lub innych miejscach kultu, to są kopie wcześniej przeczytanych już tekstów i przerobionych na własne. Dlatego jest tak dużo oświeconych, którzy właśnie teraz zabierają ludzi na zagładę, problemem nie jest kowalski, lecz obecnie „znawcy”, mistrzowie, nauczyciele, guru, egoistyczne dupki – które chowają się za monitorem, a sami mają tysiące problemów ze sobą i tutaj podbijają swoją piłkę do góry.

Wybór jak zawsze należy do Ciebie, owszem jest to trudne, owszem jak dasz z siebie 100% to masz szanse zrozumieć, owszem jak dasz z siebie 100% to masz również dużą szansę nie zrozumieć, ponieważ masz za mało czasu w ciągu dnia, aby spłacić okres dojścia do zrozumienia. Dlatego to co robię ma nie tyle skrócić okres przejścia, czy też być dla Ciebie 100% motywacją, lecz pomóc Tobie odrzucić ten bełkot i odsiać głupotę na którą dodatkowo tracisz minuty. Gdy zrozumiesz co to jest okres, wówczas zdasz sobie sprawę jak istotny jest czas, ponieważ może tą historię zamknąć i odejść, lub w kole życia ją ciągle powtarzać.

Ahh się rozpisałem, a miało być o wizji tej ostatniej, tej gdzie miasta są zamknięte, ludzi brak na ulicach, domy są puste, a jednym sygnałem puszczonym dochodzi do szaleństwa w głowach ludzi będących w jego zasięgu… Pamiętam tą wizję i dokładne jej elementy, a minęło już tak wiele lat.

Może to tylko był sen, który był tylko wizją z powieści i niech tam zostanie.

Odnajdź Punkt Zero.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *