Nielogiczny tłum.

Oczywiście dojście tu wymagało wiele, jednak po dotarciu zastanawiasz się, cóż masz z tą wiedzą zrobić. Tu na skraju historii, na samym początku systemu „matrix”, gdzie widzę początek i znam dzieło jego powstania, spoglądam na powrót i widzę przepaść. To co „podane” ludziom okazuje się fałszem, ponieważ to my ludzie, sami wypracowaliśmy tą sytuacje, a fraktal zdarzeń nie może się zatrzymać sam z siebie, ponieważ jest skutkiem, a nikt nie chce być przyczyną.

Perspektywa widzenia zaś ogranicza wielce, stoimy za blisko ekranu, nie widzimy szerszego pola, umysł skupia się tylko na fragmentach, a wszystko tak podzielone, aby nie scalało się hipotetycznie.

Ważność, którą zaś dajemy pięknu, wykształceniu, wyglądzie, przedmiotom, maskom, pojęciu zwiększenia potencjału lub wiedzy, itd., to wszystko pogłębia ból paradoksalnie i będzie coraz bardziej ludzkość zakopywał w odmętnach szaleństwa.

Zrozumienie fraktala i jego działania jest sztuką, ponieważ wielu myśli, iż ucieknie od jego mocy, lub też będzie poza jego wpływem korzystając z niego, ależ błędne postrzeganie – rozumienie samej postaci fraktala jest również sztuką, ponieważ należy zejść niżej – do samej czeluści początku, a nie wykuć wiedzę.

Ta wiedza i widok nielogicznych ludzi, rozumiem dlaczego nikt ludzkości tego nie przekazuje, to my jesteśmy powodem – brak kompletnej logiki w zachowaniu. Widząc początek, od razu rozumiesz przyczynę i skutek. Nie możecie rozumieć skutku (czyli wszelkich form działania – dosłownie WSZELKICH!!!) nie znając przyczyny (powstanie momentu na zapotrzebowanie działania) – logiczne.

Zachodnia cywilizacja i wschodnia to ten sam kij, tylko lewa i prawa jego strona, wiele lat zajmuje połączenie faktów, jednak wierz mi, iż to nic innego jak to samo – lecz również jest skutkiem, ale nie ma w niej przyczyny.

Wszędzie mamy doświadczania skutku oraz pracy nad nim, modernizowania, lecz to pogłębia szaleństwo cywilizacji, staje się chorobą nie do ujarzmienia, dlatego Ci co poznają początek wycofują się, ponieważ nie mogą nawiązać kontaktu z odrealnioną rzeczywistością.

Cała wiedza duchowo – cielesno – psychologiczno – zdrowotno – itd., bez początku powstania zagadnienia jest tylko połowiczna, oczywiście nikomu nie powiem, że się myli, ponieważ to pojęcie znając przyczynę przestaje mieć znaczenie, ale również nie daje możliwości wyjścia – pogłębia destrukcje wewnętrzną jak kropla.

Drzewo poznania dobra i zła, jakże wymowna historia, gdzie wszystko widać jak na dłoni, lecz nikt nie zauważy ponieważ nie rozumie symboli autora. Dlatego to nie ma sensu, rysowanie po kartkach, ścianach i innych miejscach treści innej niż swoja, nigdy nie zrozumiesz, ponieważ to nie Twój dom!! – ale!! nadzieja jest w zrozumieniu mechanizmów działania całości i tutaj skupię swoją uwagę. Wykłady (jak najwięcej), książka, poradnik ćwiczeń, nauka myślenia – postrzegania, czucia, bycia itd., zaś wiedzę samą w sobie oddam dalej, lecz nie w całości, bowiem to potrzebuje sprzężenia wspólnego – waszego i mojego, bez poczucia jedności to nie wyjdzie.

Czy jesteśmy źli lub jacyś inni (nadawanie sobie cech, funkcji, masek, ważności)? Tutaj w ogóle o to nie chodzi, nie patrz na to w sposób jakby napisana była etykietka dla Ciebie w tym tekście, ponieważ dopóki masz takie odczucia nie zrozumiesz, masz wyjść poza ten szablon rozumowania – aby ujrzeć.

Ps. Nielogiczny tłum stał się po przyczynie – dlatego nastał okres presji i okupacji zewnętrznej (ludzie poprosili o nią), aby uszeregować i policzyć nielogiczny wzór, lub go rozbić poprzez unicestwienie, albowiem nie widać by ten twór, chciał uzdrowienia lecz pokochał szaleństwo swego umysłu i uwarunkowań – a może…..może ktoś zaufa fali i fraktalowi, zacznie się przypomnienie dawno zapomnianej historii przyczyny….. kto wie…. pigułka czerwona i niebieska leżą….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *