Wolność i Wolna wola.

Jest pewna usłyszana przeze mnie historia, która opowiada o ludzie niewolników, co jakiś czas buntowali się oni i krwawo tłumieni byli. To sprawiało problematykę, lecz jeden z kapłanów wpadł na pewien plan, który to wystraszył wszystkich innych „Panów” w tym samego faraona. Po wytłumaczeniu im zasad, władca się zgodził i został on wprowadzony. Wszyscy ludzie od dziś stają się wolni – brzmiał dekret, a każdy kto wyrobi dobro dla państwa dostanie zapłatę. Jakże wielkie zdziwienie było, gdy ludzie rzucili się na pracę zaraz po świętowaniu wolności, bili się dosłownie o to kto wprowadzi kamień na górę – ten sam co przed chwilą był wielce kojarzony z niewolą.

Wszystko stoi w miejscu, nic się nie poruszyło do przodu, ta sama historia, Ci sami aktorzy i scenariusz. Wszyscy pragną iluminacji, rozmawiania z bytami, wojen ducha, wznoszenia – uwolnienia, lecz chyba zapomnieli kim są – jesteśmy czystą formą niewolnictwa i w tym momencie nie ma nic ponadto. Dlatego jedyna drogą, jest detox naszych myśli, ponieważ to w nich jest sekret zniewolenia i strachu, nie ma innej drogi, bez tego wszystko inne to wspomnienie.

Helena Bławatska – to jedna z osób „Pani”, która dała nam wiedzę ducha, okrojoną do minimum i przekształconą na wytłumaczalność niewolnictwa, aby nie dochodziło do buntu lecz iluzji wyzwolenia dusz. Ona jest matką ezo więc ten ruch nie jest oddolny w żadnym miejscu i wszystko z niego zrodzone jest oprogramowaniem wtórnym.

Jung i Freud – kolejni „bohaterowie” moi, których nauki są wybitne jak wyżej wymienionej, lecz dotyczą tego jak nasza psyche działa na niewolnictwo. Dzięki tym panom i ich wielkiej staranności, doświadczeniach prowadzonych na małoletnich w chatce na odosobnieniu, mamy wspaniały świat wolności seksualnej i leczenie psychologów wszelkiej maści. Każdy kto się zbuntuje trafia pod nóż nauki tych dwóch „Panów”. Ojcowie naszego psyche i wytycznych czarnych i białych owiec.

Walt Disney – czyż nie jest wspaniały świat kreowany przez tego „Pana”, cóż z tego, że jest on pełen tragedii dzieci wykorzystanych przez jego świat w sposób wiadomy – przecież nasze dzieci to chłoną i są takie szczęśliwe patrząc na hipnozę seksualną dewianta. Ojciec wychowania dzieci, koneser i wybitny znawca delikatności.

Josef Mengele – Jeden „Panów” wraz z kartelem farmaceutycznym dokonując ludobójstwa dostąpił oświecenia, które obecnie w aptekach możemy dostąpić. Wszystkie Panie chodzące na badania mogą śmiało podziękować mu wszelkich powikłań, ale przecież to nie jest możliwe, przecież na ludobójstwie mogło tylko powstać coś pięknego. Wszelkie tabletki są przecież nam potrzebne do kastracji, albowiem niewolnik jest poddany restrykcji wewnętrznej jak w inwentarzu – to nie jest na wyrost napisane.

Hugo Boss – Nasz „Pan”, dzięki niemu wojskowi pięknie wyglądali mordując, dziś możemy się pochwalić modą i zachwytem. Ten kto nie jest ubrany w dzieła tych „mistrzów” odstaje, więc nie jest godny wejść na salony. Ktoś kiedyś mi powiedział, że ludzie przyodziewają wszelkie maski, aby przykryć brudy ich duszy. Mamy więc Ojca dobrego ubioru, jak niemieccy oficerowie pięknie chociaż wyglądamy zabijając siebie i innych.

Tych przykładów irracjonalności będącego na naszej ziemi jest całe mnóstwo, ale któż by o tym myślał, przecież to nie ma znaczenia.

Wolność, wolna wola, przecież to slogany, których nie dostępujemy.

Myślisz, że wystarczy tematu? Poczekaj to nie koniec na dziś.

Wszystkie dzieci po narodzinach są katalogowane, ponieważ banki muszą wiedzieć ile długu wprowadzić można i ile wyrobnik zdąży wykonać pracy. Rodzic podpisuje akt urodzenia, zrzekając się praw do dziecka na rzecz korporacji państwa. Więc po narodzinach już jesteś niewolnikiem i Twoja świadomość poza niewolnictwo nie wychodzi praktycznie do śmierci od tysiąc leci. Pobieranie krwi z pięty noworodka to klasyfikowanie go w w ogólnoświatowych bazach danych, gdzie poszukuje się dawców na wszelkie organy dla „Bogów i Panów” ludzkich. (dlatego ciekawi mnie, gdy rodzice tak śmiało wystawiają zdjęcia pociech swych na różnych profilach wiedząc kto patrzy).

Rodzicu pamiętaj, zrzekłeś się praw do dziecka, dałeś je do katalogu śmierci, dlatego naucz je teraz myśleć inaczej nigdy to się nie skończy.

Nie myśl, że jestem pyszny i próżny pisząc to, wręcz przeciwnie, jestem pełen troski, ponieważ nie jesteśmy gotowi na to co nadchodzi jako ludzkość.

Bogowie, Panowie, Kosmici, Gady, Reptilianie, Demony, Aniołowie i inne postaci zostaw, wpierw zrozum, że wśród nich jest opowieść o Tobie. Cała mistyfikacja i iluzja polega na tym, że wybebeszono świat przepiękny ludzki na zewnątrz i narzucono kotarę niedostępności wewnętrznej. Można to zrobić i zrobili to nasi Bogowie, ale nie kosmiczni czy z niebios ale tu nasi ziemscy!!!!

Jest tylko jedna droga, aby to przerwać. Jeśli myślisz, że obecnie masz wybór to się grubo mylisz, to należy wypracować i wykuć jak miecz. Wszyscy idole, bogowie, panowie, polityka, religia, ekologia, ezoteryka, wojsko, policja, pieniądz itd. to tylko gra aktorska, abyś widział szum i wielkość na zewnątrz, wówczas cały czas będziesz umniejszał sobie, a to prowadzi do samotności i kastracji. Umysł, Dusza i Człowiek to znacznie więcej niż powiedział na „świat Bogów i Panów”, ale najpierw poukładajmy w sobie historię ludzkości, aby komentować teraźniejszość i snuć poglądy na przyszłość – inaczej jest to nie do wykonania, ponieważ niewolnik ma swoje rozkazy, a nasza pyszność i próżność wrodzona nie chce się do tego przyznać – MASZ WYROBIĆ NORMĘ i w określony sposób myśleć składając hołd swym BOGOM!!

Gdzie jesteś człowiecze, pod kartami historii swej się zgubiłeś.

Ps. Dlaczego „Pan”? Ponieważ ludzkość traktuje ich jak Bogów i Panów swoich z powodu wyborów jakich się dokonuje każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *