Obrazy.

Opowiadam ludziom i tłumacze, iż ich oczy nie widzą, dlaczego więc na hipotezach ułomności budują swój światopogląd i zrodzić chcą jakiekolwiek decyzje. Logika wyklucza takie działanie w momencie świadomości, człowiek znający swoją budowę zaprzestaje wykorzystywać wzrok do wartościowania czegokolwiek. Zaprogramowany umysł, bardzo wiele osób przecenia w swym postrzeganiu, oraz wiele osób nie docenia na drodze poznania. To jest przyrząd wielce zdradliwy jeśli nie potrafimy z niego odpowiednio korzystać – umysł.

Umysł jest jak brzytwa, wzrok zaś głupca, dlatego potniesz siebie jeśli nie rozumiesz tego zestawienia.

Nasze obrazy są w większości zaprojektowane przez architektów, którzy administrują swoich niewolników poprzez ich ułomne postrzeganie swych zmysłów. Powiadam Ci, że większość tego co wiesz z nurtów nauki powszechnie dostępnej, jest skierowana przeciw zrozumieniu tego co jest sednem. Jeśli nie jesteś w stanie określić co jest ładne, brzydkie, kolorowe itd., to z jakiego wyobrażenia o świecie korzystasz? Powtarzam, oczy nigdy nie widziały, skąd więc jakakolwiek ocena wzrokowa? Powiem Ci skąd, Twoje chciejstwo wygrywa z człowieczeństwem dlatego przegrywasz życie i nigdy nie osiągniesz stanu zrozumienia – po co tu się znalazłem i kim jestem.

Większość ludzi ma w poważaniu to jak postrzega świat, sądzi, że w pełni kontroluje obraz w którym się znajduje, będzie twierdzić o świadomym patrzeniu na rzeczywistość, ale czym jest owa rzeczywistość jak projektem jego Pana wobec niewolnika.

Etykieta wyglądu. Kolor skóry. Markowe ubranie. Fluidy na twarz i pudry. Rzeźbienie na siłowni. Ładne domy i wnętrza ich. Itd…

To wszystko ma cały czas wytrącać Ci to co stoi przed Tobą, abyś nigdy stworzenia właściwie nie ujrzał, abyś nigdy nie uruchomił Twego prawdziwego wzroku. Dlatego iluzjoniści mają takie wzięcie, mówi się, że to pakty z diabłem, a prawda jest taka, że jesteśmy już tak bardzo niedorozwinięci wzrokowo, że nie potrafimy odróżnić form od siebie.

Jeżeli Twój Pan panuje nad Twym wzrokiem, wówczas zgubiona Twa dusza, albowiem nigdy nie ujrzysz „nieba” i nie trafisz na Drogę Ducha, jedynie będzie to koszmar wyobrażeń o swoim jestestwie.

Dodatkowym aspektem, który bagatelizujemy poprzez wzrok jest ukryta w perspektywie. Wielkości kształtów i form wokół nas ogłupiają nasze postrzeganie, W wielkim jest zawarte małe, małe po przybliżeniu jest wielkie, wielkie po oddaleniu małe, daleko jest blisko, a blisko jest daleko, wysokie to niskie przy wyższym, a niskie staje się wysokie przy pomniejszeniu większym.

Jak więc możemy uwzględnić coś co jest duże, skoro jest najmniejsze i małe skoro jest wysokie. Zaufaliśmy oprogramowaniu, i myślimy że coś jest daleko choć na wyciągnięcie dłoni.

Wzrok to narząd tylko dla ludzi świadomych, każdy inny nie jest w stanie w żadnej postaci ogarnąć całokształt przed nim stojący, dlatego tak wiele ludzi upada, bo nie doceniła swego Pana ziemskiego.

Będziemy się uczyć wszystkiego na nowo, nie będziemy brać bagażu wcześniejszych nauk powszechnych za pewnik, wykujemy swe miecze wiedzy raz jeszcze, ludzkość powstanie lub zapadnie w sen całkowitego koszmaru na wieki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *