Wolna wola.

Wolna wola – ahh jakże piękne i wzniosłe, spędzało mi to sen z powiek przez wiele lat. Ciągła troska i wręcz walka o wolną wolę i jej zachowanie.

W świecie tak bardzo inwigilowanym, zastraszonym, schematycznym i brutalnym, wolna wola jest etapem buntu przeciw ciemiężycielom. Wolna wola, arcydzieło stworzenia, jest dla mnie miodem na serce, wypracowanym i wychowanym dzieckiem, jakże zwiedzoną krainą. Każdy jej odblask i wszelkie metody działania oraz blokowania poznane, wyczulony niczym zwierz, który broni królestwa „wolności” – ostatniego bastionu ludzkości.

Czyżby?

Ezoterycy, ludzie rozpracowujący system oraz inni podobni wszelkiej maści szamani, ludzie o dobrych sercach, twierdzili, że system Nas więzi. On jako twór ma w sobie zewnętrzne oprogramowanie, gdzieś na księżycu, jakiejś skrytce, obce rasy, kontrolujący demony lub sam „zły Yahwe” czy też fascynujący Archonci…. Wszyscy mówią abyś się uwolnił, oderwał od tej rzeczywistości, aby Twoja dusza w końcu stała się wolna, wówczas dostaniesz świat u stóp. W prawdzie nikt nigdy tego nie widział, ani postaci, ani księżyca, ani całej reszty, lecz w świecie kompletnego buntu, jakże to jest wzięte hasło – WOLNA WOLA. Walcz o nią, walcz i zgiń.

Wiele lat pielęgnowałem swoje dziecię, wiele lat minęło od pierwszego kroku w świat wolnej woli. Każdy oddech i poznawanie duchowości miało związek ścisły z nią i jej zasadami. Dziś jednak zrozumiałem czym ona jest tak naprawdę.

Wiele pojęć na tym świecie krąży, wiele z nich wydaje się bardzo wzniosłych, czujesz aż serce się raduje jak je poznajesz, a w głowie się nie mieści skarb zrozumienia ich pojęć oraz wprowadzenia zasad. Jestem samotnikiem, myślicielem, wędrującym wilkiem i cokolwiek jest wokół mnie, choćby największy skarb, jest wart zniszczenia, ponieważ tylko poprzez alchemie jesteśmy w stanie zrozumieć dzieło stworzenia jego. Wejście w czystą przestrzeń i brak strachu przed porażką.

Przepraszam tych, co zawiodłem, albowiem nie znałem całego obrazu – jak zwykle drugie dno się ukazało mym oczom.

Nicość, ciemność, światło, wiedza, wszystko i nic – wszystko wiem, ale Wolna Wola była jak twierdza każdego dnia, której broniłem z zacietrzewieniem. Obraz, który się ukazał mym oczom jednak mnie zdumiał, zaskoczył, ale również uwolnił – spodziewałem się go gdzieś w środku również paradoksalnie. Wszystkie moje ostatnie czyny świadczyły o tym, lecz perspektywa widzenia, to jak zwykle iluzja, przez nią nie widzimy świata takim jaki jest, ahhh te oczy, jak pięknie Nas oszukują.

Wolna wola, to potrzebny czynnik w drodze do zrozumienia pewnych zasad Cię otaczających, to element Twego poznania poprzez zrozumienie wielkości siły decyzji i jej mocy oddziaływania na Twój świat i zasadę połączenia tego ze światem „zewnętrznym”. Jednakże to nie jest sam cel główny, okazało się, że jest dalsza droga, lecz choć z wysoka nie była nadal dostrzegalna. Wolna wola jest dla „dzieci duchowych”, dla wszystkich początkujących praktyków, czyli jak najbardziej sam również potrzebowałem przejść przez tą krainę. Wolna wola jest świadectwem buntu, WYZWALANIA (lecz nie uwolnienia), gdzie wznosisz się do zrozumienia swojej pięknej istoty, jednakże również propagandą samą w sobie gdy jest nie zrozumiana, lub wykorzystywana do celów geopolitycznych i religijnych jak również ezoterycznych. Może w zrozumianych rękach być błogosławieństwem, lecz staje się więzieniem w dłoniach głupoty.

Hmmm….. to co jest dalej?

Droga ducha, to droga mistyka.

Adept Punktu Zero przechodzi przez każdy pokój, również przez świat wszystkich sprzeczności. Ten, który poznał i zadecydował, rozumie, że rola wolnej woli go opuścić musi.

Wolna wola to wielorakość decyzji i dróg, możesz wybierać z dowolnej palety, robić co masz ochotę, wedle pojęć serca, wszystko jest nauką. Potężna dawka alternatyw, wariantów – rzeczywistości, jakże pięknie to brzmi, jak dla dzieci które wchodzą do sklepu z cukierkami. Radość na sercu, w końcu mogę stać się wolnym. Jednakże, gdy niewolnika wypuści się na wolność lub więźnia, to jakże on może skorzystać z tego niezrozumianego „daru”? Wznoś się! Doświadczaj! Wybieraj! Wybierz swoją drogę! Decyduj!……. Stop…….. To są hasła dla tych, co chcą się tylko najeść, ponieważ nie ma zrozumienia czym jest wolna wola, nikt samego tego hasła nie zgłębił, ponieważ po zaznajomieniu się z nim i wynikających efektach rozumiesz, że to jest początek, zaraz potem decydujesz się pozostać wraz z nią i wynikających z niej konsekwencji lub opuszczasz ją świadomie i wkraczasz w dorosłość ducha – Drogę Ducha.

Wolna wola, to świadomie wprowadzona iluzja wyboru, ponieważ nieświadome społeczeństwo mistyki ducha i ich umysłów, zajmie się sztuczną lekcją i buntem. Jest to kolejne arcydzieło iluzjonistów, jakże piękne, wręcz zafascynowany stoję patrząc jak bardzo szarpiemy się, aby poprzez wolną wolę i inne ezo pojęcia iluminować siebie. Ahh bądźmy sprytniejsi, weźmy wiedzę w swoje ręce i przekujmy pojęcie sztampowej wolnej woli w człowieczeństwo.

Masz wybór, wolna wola, róbta co chceta! – to jest wszystko żarcie dla spragnionych umysłów, które ma zaspokoić wewnętrzne zrozumienie. Zrozum, tylko poprzez głód możesz odnaleźć Boga – siebie i całą tę krainę co poszukujesz. Jeśli ciągle się najadasz, to nigdy nie osiągniesz tego co zamierzyłeś na początku drogi. Wolna wola to nie jest hasło lecz moment zrozumienia opuszczenia bezpiecznej krainy, gdy wyruszysz to ona Ciebie opuszcza.

Wolna wola jest mitem sennym dla niespełnionych ludzkich serc zniewolonych, jeśli chcesz zrozumieć to tylko raz z niej skorzystać musisz (wolnej woli) i zadecydować o jej porzuceniu.

Wolna wola odwraca uwagę od zrozumienia, to maska dzieci ludzkich i dusz.

Wolna wola to czystej postaci iluzja, która została dana jak w matrixie, abyśmy byli nażarci „wolnością” i spełnionym buntem wewnętrznym, ponieważ wówczas odpuszczamy to co najważniejsze SIEBIE.

Ahh fascynuje mnie ten świat fantazji ludzkich umysłów – dusz, jak to świetnie w systemie zaprogramowane zostało, „jesteśmy wolni z wolnej woli” cóż za idealne hasło aby nigdy nie zrozumieć.

Gdy porzucisz wszelkie nadzieje, wówczas dopiero zrozumiesz czym i kim jesteś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *