Szkoła nauki.

Punkt – Zero

Dochodzi właśnie do przeobrażenia, małe staje się wielkie, a duże zmniejsza swój potencjał. Walka o równowagę, która powoduje w swym istnieniu wieczną wojnę, przechodzi powoli do statusu mądrości, jej zgubne napisy zacierają się w czynach mych, mowie i myślach. Stawanie po prawej stronie jest wielką zgubą i wyniszcza w takim samym stopniu jak i lewa strona, lecz najwięcej energii spala Ciebie będąc w równowadze, ponieważ zmuszony jesteś do usankcjonowania istnienia obu stron jednocześnie – jednak wszystko to marność w obliczu nauki, wobec niej podporządkowani jesteśmy wszyscy.

Poszedłem dalej, niż widoczny był horyzont zdarzeń, wchodzę do komnat, które niedawno jeszcze były zakryte przez mury nie do zdobycia.

Szkoła nauki – DROGA DUCHA, którą powziąłem i nauczam innych zaczyna wychodzić poza wszelki szablon. Rozmontowanie od podstaw struktur wiążących, przelewanie ich w wieczność i rozumienie każdego układu zdarzeń, przeglądanie dróg i możliwości. Rozumienie siebie i zrozumienie czym ja jestem oraz ujrzenie działań kreacji poprzez umiejętne wyrażenie słowa – WYBÓR, DECYZJA – to dopiero początek całości perspektywy. Cała machina ducha będąca w Nas jest większości uśpiona, ponieważ straciliśmy to co najważniejsze – WIARĘ I WIEDZĘ – o sobie. Wielkość czynów w swych możliwościach zaistnienia ogranicza jedynie nasze JA.

Gdy zaczynasz rozumieć strukturę ducha oraz jego możliwości przejawiające się w Tobie, przestajesz w swej pyszności ciągle stawiać warunki istnienia – kreacji. Masz możliwość zaobserwować stosując się do praw i zasad ducha, iż to co wydawało się ogromem przeciwności odmienia swe oblicze.

To co zaiste dostrzegłem, zmienia strukturę postrzegania możliwości.

Aby mnie zrozumieć musisz się zanurzyć, całkowicie poddać, zaprzestać stawiania oporu. Wiem, iż struktury będące w Tobie odczują bunt, zaczną powodować strach i gniew oraz zazdrość. Lecz zrozum, to będzie przez chwilę, po tym jak się nad tym pochylisz pozostanie w Tobie informacja, która będzie drążyła skałę, aż w końcu jej ulegniesz (duchowo pamiętaj, iż czas tylko ograniczonych – ogranicza).

Gdy przechodzisz na kolejne piętro, aby ujrzeć przestrzeń nauki coraz bardziej zadziwiasz się pięknem istnienia, gdyż ten kto zrozumiał jego cel drogi dostaje klucze do wiecznego spokoju.

Na razie małe kroki, które zmierzają do wielkich czynów, lecz wielkie czyny mają w sobie odpowiedzialność mądrości. Jednak skoro ja doszedłem do nich, powinniście wiedzieć, iż może się ona (wiedza) znajdować w innych sercach.

Wielkie wydarzenia światowe prócz swych tajemniczych powiązań z „innymi” oraz wielkich teorii spiskowych zmierzających do niewolnictwa i prowokujących Nas do walki z uciemiężeniem i kłamstwem – mają jeszcze jedną funkcję o której mało kto mówi, wspomina. Jest to wielce znacząca ich rola w istnieniu człowieka w formie takiej jak obecnie widzimy. Wyobraź sobie, iż każda data jest w Twojej świadomości w formie micro – rodzinnej, jak i macro – światowej jak znacznik, który w swej strukturze staje się kotwicą nie pozwalającą nam przejść. Dlatego w każdym roku są święta, rocznice, dni pamiętne różnego rodzaju – one mają sterować zakotwiczeniem struktur wszelkich. Zauważ mój drogi podróżniku, iż nagłaśniane wydarzenia jak i ich sztuczne tworzenie, prócz drugiego dna mają trzeci! – zniewolenie Ciebie wobec czasu i przestrzeni. Zdjęcia w jakiejkolwiek formie są kompletnym zniewoleniem, niewolnictwem duszy wobec zaistniałej sytuacji.

Walczymy z ludźmi, strukturami, rytuałami, sektami, politykami, ustrojami, religiami itd. lecz jak widać, to prowokuje coraz więcej zarazy, gdyż upamiętniając lub walcząc stajemy się tym samym. Nie ma nic heroicznego w tym, aby stać się walczącym z „systemem” ponieważ on sam w sobie ma program zasilający i wspierający go z pozycji walki z nim. Dlatego wielką głupotą jest wspieranie go w jakiejkolwiek formie, skupianiu się na krytykowaniu ponieważ system nas wciąga w ten sposób do jego pięknej gry, która fascynująca jest w swej melodii i tragiczna dla serc otumanionych. Lecz samo to nie jest jeszcze tak istotne z pozycji nauki, potrzeba jest zgłębiania takiej psychiki ludzkiej, aż do wyczerpania zapasów świadomości. Jednakże zwróć na coś uwagę, coś co wymyka się z perspektywy widzenia. Wszystkie te wydarzenia, walki, zdjęcia, rocznice, powodują że zastyga Twoja dusza w danym momencie, a ten FAKT jest dla Ciebie ZBRODNICZY – w swej brutalnej nauce.

Dlaczego?

Ludzie, którzy poznali strukturę ducha, ujrzeli pewien fenomen, iż to wszystko co jest – TO JEST!! Władcy marionetek obawiają się czegoś co my ludzie nie rozumiemy – SIEBIE.

Im bardziej w las to coraz bardziej zadziwiasz mnie świecie.

Uważamy, że można tylko walką zmienić to co jest wokół nas lub jakimiś hasłami, które znaczą tylko tyle ile wydarzenie o nich mówiące, brak w tym człowieka, ponieważ już dziś wiem, że stanąć można ponadto, co myślimy iż wielkie jest lub warte. Wiem, że schody nauki idą do góry i poznajesz je wraz z krokami, nie masz możliwości oceny bez zasmakowania schodka, lecz zaufaj mi, nie zatrzymuj się, ponieważ to co wiesz obecnie o możliwościach swoich i życiu to tylko wciśnięta nam propaganda umysłów nas wiążących.

Linia czasu, nie jest tym czym wydaje się ludzkości, iż jest – nie jest wiążąca. Zegarki stały się naszą wewnętrzną pokutą, jak i inne wydarzenia zakotwiczające nas.

Małe kroki.

Dziś rozumiem, że nie trzeba z czymś walczyć, można to wymazać z rzeczywistości, nie hipotetycznie, lecz całkowicie – czy zatem walka z systemem jest ważniejsza od zrozumienia siebie w swym potencjale? Zakrzywianie rzeczywistości jest na wyciągnięcie ręki, nie potrzebne są do tego maszyny, które zabijają myśli kreatywne człowieka w swej sile wewnętrznej.

Rozumienie siebie, stworzenia, zasad, wartości – daje klucze do poznania spokoju, ponieważ już nic nie będzie ograniczać tego, kto uwolnił się od fałszywej rzeczywistości i jego „proroków”.

Masz w sobie siłę kreacji, która wychodzi poza obecne rozumienie. Zasnęliśmy pod wpływem oszust propagandy i wciśniętego nam kiczu życia, lecz to powoli się zmienia, ponieważ wraca to co zostało zgubione – MOC CZŁOWIECZEŃSTWA.

DUCH jest LOGICZNY – nigdy o tym nie zapominaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *