Skąd idziesz wędrowcze?

Jak wielu z Nas jest w stanie sobie odpowiedzieć na to pytanie, a przecież to właśnie jest jedną z najważniejszych kwestii ludzkich wyborów?

Jestem ognistym baranem, wiele padło wyborów w moim życiu, stanowiących o tym kim dziś jestem. Wstyd jest mi obcy, dlatego, że dokonałem świadomie wszystkich rzeczy na mojej drodze. Wszystko to co nie było jasne dla mnie, lub miało w sobie zbyt dużo pytań, odkładałem na dalszy plan. Realizacji podejmuje się tylko tych czynów, które są istotnie w kole życia, przez to mogę być odbierany jako człowiek wyrachowany. Stanowczość moja odbierana jako agresywność, również nie jest mi obca, podążam za białym króliczkiem, bowiem nauka i wiedza prowadzi do wolności. Oczywiście powiedzenie, iż miłość jest najważniejsza i wedle niej powinien człowiek się kierować, lecz spójrzmy prawdzie w oczy – czym jest miłość bez wiedzy? Ślepe uczucia i brak wiedzy w czynach sprowadza na ludzkość coraz więcej i więcej bólu. Jednakże wierz mi, każdy czyn mój był w trosce o istnienia ludzkie i w miłości do rodziny i bliskich – jeśli czujesz do mnie urazę, przepraszam, nie było to moim zamierzeniem. Różnica w intencjach dzieli ludzi, dlatego, że jak budynek wysoki tak wiele perspektyw widzenia ludzi na przestrzeń jest. Wszystko co robię ma swój cel i plan, jestem człowiekiem, a człowieczeństwo to odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale również uleczanie wzorca całości. Moja historia jest mi znana, oczywiście istnieje jeszcze wiele pytań, dotyczących aspektów głębszego zrozumienia mojego JA, aczkolwiek wiem dokąd zmierzam i jakie pytania stoją na mojej drodze.

Dinozaury, „małpy”, starożytność, średniowiecze, nowożytność oraz XX i XXI wiek, można sobie wsadzić tam gdzie leżą komiksy. Wszędzie otaczająca fikcja wydarzeń, która ma na celu uwarunkowanie specyficznej formy myśli u człowieka. Nasz sposób zachowania jest zbieżny z wnioskami wyciągniętymi ze szkół, a ona jest ściśle powiązana z indoktrynacją historyczną. „Oświeceni” kreujący nas owce, zabawiający się w eksperyment nad „istotami rozumnymi”, a my wychodząc mamy już zniszczoną psychikę i sposób myślenia, nie potrafimy zaprzeczyć temu co nam niczym gwałtem włożyli do głowy – stajemy się zwierzęciem stadnym, nie mającym nic wspólnego z człowieczeństwem. Jesteśmy po lobotomii, wybebeszeni z JA, boimy się i nie widzimy nic zdrożnego w uleganiu – dzień po dniu.

Gdy nie wiesz skąd Twa moc pochodzi, nie potrafisz sięgnąć jej źródła, wówczas bawisz się tylko iskierkami – gdy możesz stać się powodem ich zaistnienia.

Historia jest bardzo ważna w kreowaniu, dlatego, że jest ono warunkiem wolności. Słowo wolność, kojarzy nam się z historycznymi odnośnikami, a skoro historia jest spaczona, sami nie wiemy czego pragniemy, ponieważ nie rozumiemy tego aspektu. Zrozum, jest tak wiele słów i znaczeń nie rozumianych, że gdyby wyciąć je wszystkie z mowy potocznej i pozostawić tylko te zrozumiałe w swej głębi przez nadawce, pozostałby bełkot lub nastała cisza. Na podstawie historii postrzegamy rzeczywistość, jeżeli jednak jest ona tak wielką mistyfikacją, to kim my jesteśmy?

Fikcyjne postaci, wydarzenia, państwa, imperia, wojny, a my wyciągamy z nich wnioski i uważamy się za mądrych, to prowokuje kolejny krok w „rozumnym” kreowaniu drogi. Kopia kopii, sprawi, że ponowne ksero usankcjonuje pierwszy fałsz i będzie nie do pomyślenia dla butnego, pysznego i „rozumnego” człowieka, iż wszystko co wiedział to erzac.

Organizacje, religie, państwowość i ich strażnicy, są namaszczeni, aby bronić obecnego status quo, nikt poza architektem ma nie zrozumieć budowli jego, ponieważ ona jest tylko zbudowana w postrzeganiu jej niewolników – a nie w samej rzeczywistości. Dlatego jeśli nauczysz się uczyć myśleć samotnie, odczuwać swoje uczucia, rozróżniać siebie wśród luster, dokonywać własnych trudnych niekiedy wyborów, odkrywać w sobie informację Tobie włożoną, itd. zauważysz jego misterną budowę.

Historia MUSI zostać przez NAS odkryta, musimy poznać prawdę, jeżeli chcemy odzyskać człowieczeństwo. Powielaliśmy tak długo kłamstwo i byliśmy budowniczymi kolejnych, iż może to stać się arcytrudne, lecz na pewno nigdy nie stanie się niewykonalne!!!

Jeżeli nam to zadanie się nie uda, jeżeli ludzie z „mocą” zaniechają swych działań, wówczas staniemy się zwierzętami w swych zagrodach.

ps. człowiek nie jest zwierzęciem, choć nadano mu cechy ssaków i gadów, choć uruchomiono w nim całą machinę propagandową i wykonawczą, aby korzystał z tych zachowań, to pamiętaj, iż człowiek stoi ponad nimi – mając w sobie całość.

Idź, stań się, przejaw, Nie czekaj na wiatr, bądź nim Uzyskaj klucze do skarbca Całość na Ciebie czeka Dlaczego nie bierzesz Dlaczego czekasz – niewolniku i strażniku swego wewnętrznego więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *